poniedziałek, 4 lutego 2008

Nieskalani rycerze Pana Boga

Sprzedawcy płyty The Apostasy, nagranej przez moją ulubioną, polską grupę blackmetalową Behemoth, a także sam zespół nie mogli liczyć na lepszą reklamę. Jak mocno trzeba mieć namieszane pod czaszką, by – jak podają dzisiejsze serwisy informacyjne – pozywać muzyków do sądu za podarcie Biblii podczas koncertu i naigrywanie się z katolicyzmu? Jak nieskalanym sumieniem cieszy się na co dzień szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, pan Ryszard Nowak, i jak widocznie bliskie stosunki musi mieć ze swoim Bogiem, że bierze nieboraka w obronę przed paroma śmiertelnikami, a do tego swawolnymi artystami, tego nie opiszą żadne słowa. Ja, gdybym był Bogiem, w którego wierzą ci z Komitetu, po prostu bym się załamał. Robią z niego ostatnią ciotę, która nie da sobie rady, potrzebuje sądów III RP, prokuratorów, kajdanek, krat i grzywien. Panie Boże, chroń siebie przed takimi wiernymi.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Jak kolesie mają jaja, to niech podrą jeszcze Koran.

Dawid Kornaga pisze...

Rzecz w tym, że to jest zachodni satanizm (na tyle, na ile). Koran nie jest, że tak się wyrażę, w zakresie ich zainteresowań... Ale podejrzewam, że również Koran nie stanowi dla nich świętości.

Anonimowy pisze...

Co do jednego tutaj możemy się zgodzić, wszyscy kierujący pozwy i zawiadamiający prokuraturę wykonują większą pracę promocyjną niż najlepszy dział promocji.