wtorek, 23 października 2007

Crossfilm.net

CROSSFILM.NET

Mój dobry znajomy z Wrocławia, producent telewizyjny i filmowy, uruchomił swoją telewizję internetową. Jest tam również dział poświęcony literaturze! Mam nadzieję, że projekt będzie się pomyślnie rozwijał. Powodzenia, Marek!

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Hej Dawid !

Dział literacki na www.crossfilm.net rozrośnie się niebawem do gigantycznych rozmiarów. Wciąż transkodujemy pliki wideo. Archiwum Cross Film jest bez dna :)

Myślę,że hitem będzie dwugodzinna rozmowa prof. Stanisława Beresia z Andrzejem Sapkowskim przy owacyjnym akompaniamencie widowni - nagranie z lutego 2007 we Wrocławiu :)

Na stole montażowym jest rozmowa jaką przeprowadził z Tobą Wall-E (nagranie do Anteny Krzyku). Postanowiliśmy emitować nagrania "bez montażu" z drobnymi cięciami kosmetycznymi, ale bez ingerencji w treść rozmowy. Cykl "Antena Krzyku - bez montażu" także będzie zdecydowanym hitem. Nie zapomnę atmosfery tamtego wieczoru (nagranie "Anteny Krzyku"), jak "poszliśmy spać" u mnie w domu (szkoda, że nie zarejestrowały tego kamery) - Twoja rozmowa do rana z Eldo i Dorotą Masłowwską, była dla mnie jak "Kazanie Mędrców". Pozdrawiam Cię cieplutko !

Marek Myszczynski